...DEEJAY, KTERÝ HRAJE PRO VÁS!

BIOGRAFIE

 

 

Michal Jáchim začal svou hudební kariéru již jako teenager na přelomu tisíciletí 1999/2000 a to po nástupu na střední školu (SOŠ HNN HK). Tehdy poprvé vystoupil na internátních studentských parties. Několik dalších zkušeností pobral hraním na diskotékách pro hradecké vysokoškoláky v AC KLUBU Sice oblíbené disko nebylo nejhorší, ale do tohoto spíše rockového klubu se opravdu nehodilo. Po dobu studia byl DJ-ing tak trochu tabu a tak si Michal vyzkoušel mimo jiné éru bubeníka v kapele. Ale protože je povahově raději samotář, upustil od hraní v kolektivu a dal se na dráhu sólového DJ-e. To víte, cédéčka mu do toho nekecaj.

Pod uměleckým pseudonymem DJ Jáchim hraje od roku 2007. Svou kariéru si začal budovat na rodném chrudimsku, ale od roku 2008 se opět začíná objevovat v oblasti královéhradecka a v blízkém okolí. Jeho hudební vkus se rozvíjel od taneční muziky 90´let až po současné hity. Vzhledem k tomu, že Dj Jáchim nabízí hudební produkci na soukromých akcích (firemní večírky, slučovací nebo tématické večírky,apod.) hraje na Vaše přání, často hity již od 60´let dle Vašich požadavků. K dispozici má rozmanité technické vybavení. Vedle ozvučení akce zajistí i vhodné osvětlení prostor.

Dj Jáchim intenzivně pracoval na svém pořadu Topol Dance Party, který jste mohli  pravidelně slýchat na RÁDIU GOLEM, kde jako DJ působil od roku 2008. Hudbu do pořadu tvořil na počítači. Postupně se víc a víc seznamoval s programy k vytváření hudby a přicházel na nové poznatky. Proto byl každý díl tohoto pořadu jen dalším krůčkem k dokonalosti v jeho tvorbě.

(Text bude průběžně aktualizován)

DOTAZNÍK

Oblíbený interpret: Dj Sash

Oblíbený klub: Total Inferno

Oblíbený hudební styl: dance music

Oblíbený singl: Equador a jiné od DJ Sashe

 

Kontakt

Dj Jáchim

mjachim@seznam.cz

Tel.: 737 136 243

IČO: 04239393

Vyhledávání

Kolik lidí navštívilo mé stránky

počítadlo.abz.cz

Dj Jachim © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode